InstagramKıbrısManşet

Polis: Kamyshanov elle boğularak öldürüldü

Girne’de Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde bulunan İmaj Photo Stüdyo adlı iş yerinde ölü bulunan Rus uyruklu Mikhail Kamyshanov’un, yanında çalışanlar tarafından öldürüldüğü kesinleşti

Olayla ilgili 3 kişi tutuklandı

Olayla ilgili, Kamyshanov’un eşi K.K, yanında çalışan S.M ve suç ortakları A.V isimli 3 kişi tutuklandı.

Zanlılar mahkemeye çıkarılarak, haklarında 3 gün tutukluluk emri alındı.

Kamyshanov elle boğularak öldürüldü

Polis, Kamyshanov’un Girne’de Uğur Mumcu Bulvarı üzerinde, tadilat halinde bulunan İmaj Photo Stüdyo isimli iş yerinde önceki akşam saat 17.00 sıralarında ölü olarak bulunduğunu söyledi.

Polis, Kamyshanov’a yapılan otopsi sonucu elle boğularak öldürüldüğünün belirlendiğini açıkladı.

Kamyshanov’un eşi K.K ile yanında çalışan S.M arasında mesajlaşmalar tespit edildi

Polis, olay günü yanında çalışan S.M’nin dükkanda olduğunu, daha sonra suç ortakları A.V’nin olay yerine gittiğini, kapıyı kapatıp, Kamyshanov’u öldürdükten sonra pencereden atlayıp kaçtıklarını belirtti.

Polis, ayrıca iş yerine ve çevredeki kamera görüntülerini incelediklerini, Mikhail Kamyshanov’un fotoğraf stüdyosuna bir çanta ile girerken görüldüğünü ancak yapılan aramalar sonucu söz konusu çantayı bulamadıklarını belirtti.

Polis, olayla ilgili tutuklanan Kamyshanov’un eşi K.K ile yanında çalışan S.M arasında mesajlaşmalar tespit ettiklerini de belirtti.

Zanlılar 3 gün tutukluluk aldı

Soruşturmanın çok yönlü devam ettiğini kaydeden polis, zanlıların 3 gün süreyle tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurundaki şahadeti değerlendiren Yargıç Murat Soytaç, zanlıların 3 gün süreyle tutuklu kalmasına emir verdi.Başa dön tuşu