InstagramKıbrısManşet

Erhürman: Muhtarlar Birliği ile diyaloğumuz artarak devam edecekCumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman ve beraberindeki heyet, Akay Darbaz Başkanlığı’ndaki Muhtar Birliği’ni ziyaret etti

CTP heyeti, yerel yönetimlerin sorunları da ele alma fırsatı yakaladı

Muhtarlar Birliği yöneticileri ile görüş alışverişinde bulunan CTP heyeti, yerel yönetimlerin sorunları da ele alma fırsatı yakaladı.

Ziyaret sırasında CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman’a milletvekilleri Filiz Besim ile Sami Özuslu da eşlik etti.

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Muhtarlar Birliği ile daha yakın çalışma isteği içinde olduklarını vurguladı.

Erhürman: Muhtarlar Birliği ile diyaloğumuz artarak devam edecek

Muhtarların ülkenin durumuyla ilgili birçok veriye ve bilgiye sahada hakim olduğuna dikkat çeken Erhürman, günlük yaşamda karşılaşılan sıkıntılara da en çok muhtarların hakim olduğunun altını çizdi.

Muhtarlar Birliği ile diyaloglarının devam edeceğine işaret eden Erhürman, sorunları da her alanda dile getirmeye devam edeceklerini belirtti.

Muhtarlar Birliği Başkanı Akay Darbaz ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, CTP yetkililerine kendileriyle sürekli iletişim içerisinde oldukları için teşekkür ederek, söz konusu temasların devam etmesi için istekli olduklarını da dile getirdi.Başa dön tuşu